Доцент кафедри перекладу ТНПУ познайомила колег із ЗУНУ з особливостями викладання художнього перекладу поезії

Доцент кафедри перекладу ТНПУ

познайомила колег із ЗУНУ

з особливостями викладання

художнього перекладу поезії

21 квітня доцент кафедри теорії і практики перекладу, член Національної спілки письменників України Наталія Іванівна Пасічник провела зустріч із викладачами та студентами Західноукраїнського національного університету на тему “Особливості перекладу поезії”. Викладач поділилася своїм досвідом викладання особливостей художнього перекладу в ТНПУ імені Володимира Гнатюка, розповіла про основні нюанси перекладу поетичних творів, міфи про поетів та перекладачів поезії. Також зачитала власні вірші з рукопису нової книги.

Жваве обговорення викликало питання про місце та роль української поезії у світі та необхідність підвищувати загальний гуманітарний рівень сучасної молоді.

Ірина Стецько, доцент ЗУНУ, організатор зустрічі