Випускниця ТНПУ ім.В.Гнатюка стала дворазовою чемпіонкою Європи з жіночої боротьби (ФОТО)
Випускниця ТНПУ ім.В.Гнатюка

стала дворазовою чемпіонкою Європи

з жіночої боротьби

З 17 по 23 квітня у столиці Хорватії місті Загребі проходить чемпіонат Європи зі спортивної боротьби. Участь у цих змаганнях беруть близько півтисячі спортсменів і спортсменок з тридцяти семи країн Європи.

У змаганнях з вільної боротьби серед жінок успішно виступила випускниця магістратури факультету фізичного виховання (спеціальність «Фізична культура і спорт») Ірина Коляденко, здобувши золоту нагороду в категорії до 62 кг. Ірина на шляху до фіналу достроково перемогла суперниць з Молдови, Німеччини, Швеції. А у фінальному поєдинку наша випускниця, поступаючись сильній спортсменці з Норвегії, зуміла переломити хід сутички і впевнено поклала свою суперницю на лопатки.

Переможна атака у фінальному поєдинку. Переможна атака у фінальному поєдинку

Фото на заставці - перемога у фінальному поєдинку

Таким чином, Ірина Коляденко здобула уже друге в своїй кар’єрі «золото» європейської першості і допомогла жіночій збірній команді України в черговий раз стати найсильнішою командою на континенті.

Радість і гордість від перемоги

Надзвичайно потрібна для команди і України перемога

Нагадаємо, що за період навчання в університеті Ірина Коляденко здобула цілу низку спортивних трофеїв. Вступивши на факультет фізичного виховання ще кандидатом у майстри спорту за півтори роки Ірина здобула звання майстра спорту України міжнародного класу, двічі стала бронзовою призеркою світових чемпіонатів (серед молоді і серед жінок до 23-х років), перемогла на сильному київському турнірі, чемпіонаті України, була срібною призеркою рейтингового турніру у Польщі, виборола другу сходинку на «дорослому» чемпіонаті світу, здобула «золото» Європейського чемпіонату 2021 року. А найвагомішим здобутком Ірини Коляденко стала бронзова медаль на Олімпійських іграх у Токіо в 2021 році і як результат – звання Заслуженого майстра спорту України.

Весною минулого року Ірина чудом врятувалася з окупованого на той час Ірпеня, проте, згодом приступила до тренувань і почала входити у спортивну форму, в результаті перемігши на Кубку світу.

Вітаємо нашу випускницю з перемогою! Бажаємо їй подальших успіхів і спортивних здобутків, а всім нам найважливішої перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.