Запрошуємо студентів ТНПУ на лекцію Офісу доброчесності НАЗК «Як студенти можуть долучатися до розбудови доброчесного суспільства»

25 квітня 2023 р. о 15.00 для студентів ТНПУ працівники Офісу доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції прочитають лекцію на тему: "Як студенти можуть долучатися до розбудови доброчесного суспільства".

Лекція проходитиме в режимі відеозв'язку на платформі Zoom.

Приєднатись до онлайн-зустрічі можна за покликанням.

Анонс: Хочете дізнатися про те,що таке корупція та як з нею боротися та розбудовувати доброчесне суспільство? Долучайтеся до лекції Офісу доброчесності НАЗК.

Спікери: Керівниця Офісу доброчесності НАЗК Людмила Слива та Експертка Офісу доброчесності НАЗК Ганна Ткаченко.

Відділ у справах молоді ТНПУ