Студенти ТНПУ ім.Володимира Гнатюка – учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції (ФОТО)

Студенти ТНПУ ім. Володимира Гнатюка –

учасники Всеукраїнської

науково-практичної конференції

Формування нового покоління практичних і практикуючих психологів, здатних вирішувати нагальні психологічні проблеми, що постають перед українським суспільством в умовах воєнного стану та повоєнної відбудови є зараз основним завдання вищої психологічної освіти.

20 квітня 2023 року відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Молодь у сучасній психології», організована Сумським державним педагогічним університетом імені А.С.Макаренка спільно з кафедрою психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, яка і була спрямована на розвязання цього завдання.

Відкрила конференцію завідувач кафедри психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка проф. Кузікова С.Б.

Актуальні, глибокі та грунтовні виступи студентів продемонстрували високий фаховий рівень теоретичного опрацювання практичних психологічних проблем сучасного суспільства. Тематика виступів стосувалась проблем воєнного стрессу та посттресових розладів, психологічних аспектів інформаційної війни, психологічного благополуччя під час війни тощо.

Студенти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка гідно представили альма матер на науковому зібранні. Владислав Хоменко, студент фізико-математичного факультету представив результати дослідження «Вплив звуку повітряних тривог на психоемоційний стан українців в умовах війни» (науковий керівник: канд..психол.н., доцент Кальба Я.Є.), Софія Федорців, студентка 2 курсу ОПП «Психологія бізнесу і управління» представила доповідь «Персональний бренд як основа конкурентоспроможності особистості» (науковий керівник: д.психол.н., проф. Орап М.О.), Позднякова Аліна, студентка факультету іноземних мов представила дослідження психологічних особливостей взаємозв’язку академічної прокрастинації та суб’єктивного благополуччя студентської молоді (науковий керівник: д.психол.н., проф. Орап М.О.).

Актуальне дослідження Владислава Хоменко

Проблема конкурентоспроможності розкрита у дослідженні Софії Федорців

Результати конференції демонструють незламність українців, зокрема молоді, яка, незважаючи на повномасштабну війну і всі, пов’язані з цим труднощі і проблеми, здійснює науковий пошук, вчиться, досліджує, прагне, творить, досягає і ставить амбітні цілі на майбутнє! Все буде Україна!

Завідувач кафедри психології, проф. Орап М.О.