Професор кафедри педагогіки та   менеджменту освіти Оксана Боднар – учасниця наукового симпозіуму
Професор кафедри педагогіки та

менеджменту освіти Оксана Боднар –

учасниця наукового симпозіуму

Професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти Оксана Боднар протягом 10-14 травня брала участь у 54-му науковому симпозіумі серії «Сучасна економіка та державне управління». Формула наукового симпозіуму GAP, який постійно організовується з 1995 року, за ці роки здобула визнання видатних представників науки, уряду та місцевого самоврядування, бізнесу, ЗМІ та культури. Симпозіум проходив у формі лекцій, панельних дискусій за участю експертів із вибраних галузей, збагачувався презентаціями документальних фільмів та адресований насамперед студентам Коледжу економіки та державного управління Краківського економічного університету.

Дмитро (член редколегії) і Оксана Боднар (рецензент) з гол. редактором журналу „Studia Ekonomiczne. Gospodarka · Społeczeństwo · Środowisko”
Дмитро (член редколегії) і Оксана Боднар (рецензент) з гол. редактором журналу
 „Studia Ekonomiczne. Gospodarka · Społeczeństwo · Środowisko”

Девіз цього економічного саміту був  «Оpen eyes». На початку усіх привітав ректор Краківського економічного університету проф. Станіслав Мазур. У першій панельні дискусії брали участь міністр фінансів Польщі dr Mirosław Gronicki,  директори банків, представники вищих закладів освіти Гданська та Варшави. Головною темою першої панельної дискусії було «Sytuacja i perspektywy polskiej gospodarki» («Становище і перспективи польської економіки»). Тема другої панельної дискусії була  «Rewolucja konsumencka» («Споживча революція»), яку презентував стратегічний партнер і спонсор симпозіуму компанії магазинів «Жабка». Alfred Kubczak, Директор з корпоративних питань Grupa Żabka, був модератором панелі, під час якої спікери та промовці представляли свої міркування з проблем: «Потреби споживача сьогодні і завтра», «Надійність економіки як параметр»,  «Чи готові ми до революції в електромобільності?», «Технологія проти відповідальності та різноманітності», «(Р)еволюція соціальної відповідальності». Експертами були представники таких відомих фірм, як:  «Electrified Mobility Central Europe VP, Valeo», IKEA, журнал Chillizet, фірма «DE&I, Diversity Hub» Торгово-промислова палата пенсійних товариств. Всі виступи були спрямовані на пізнання нових трендів у розвитку економіки та управління персоналом.

Оксана Боднар та Міхал Кудлач, головний організатор симпозіуму

Однак найбільше враження справив виступ dr Marzenna Guz-Vetter, Директор Представництва Європейської Комісії в Польщі «Wojna w Ukrainie: konsekwencje dla Unii Europejskiej» (Війна в Україні: наслідки для Європейського Союзу).
Цікавим був формат проведення симпозіуму: промовців оцінювали експерти, коментували їхні головні тези, давали відповіді на питання присутніх та зав’язували дискусії.

Перша панельна дискусія

Виражаємо велику подяку ректору Краківському університету проф. Станіславу Мазуру та доктору Міхалу Кудлачу за запрошення і можливість пізнати сучасні погляди на економіку та управління! Загалом  всі присутні тримали великий масив інформації для осмислення і роздумів, нових друзів, незабутні враження і релакс. Щиро тішимось такою ефективною співпрацею з польськими науковцями! Запрошуємо до  ТНПУ!!!!

Оксана Боднар