Участь працівниць інклюзивно-ресурсного центру у воркшопі

Впродовж 13-17 травня 2023 р. у місті Жешув (Республіка Польща) відбувся воркшоп, організований для партнерів міжнародного проєкту «Lernopolis+», який фінансується, який реалізовується за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

Розпочинаємо роботу над підготовкою MOOC "Успішна інклюзія в закладі вищої освіти"

Нагадаємо, що у проєкті беруть участь Байройтський університет у Німеччині (Universität Bayreuth), Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Львівський національний університет імені Івана Франка, Донецький національний університеті імені Василя Стуса. Координатор проєкту – Ніколай Тойфель (Nicolai Teufel).
Партнерами від ТНПУ у проєкті є інклюзивно-ресурсний центр.

Зоряна Удич та Ірина Шульга біля Жешувського Університету

У межах зустрічі було розроблено програму літньої школи для студентів закладів вищої освіти, яка відбудеться на базі Байтойтського університету у серпні цього року. Також здійснено пробні відеозаписи у межах підготовки відкритих онлайн-курсів (MOOC), які буде розміщено на платформі Prometheus.org.ua, зокрема, на тему «Успішна інклюзія у закладі вищої освіти». Крім того, обговорено питання викликів закладів вищої освіти в Україні та зроблено відеозапис для німецьких партнерів і потенційних грантодавців.

Зустріч з адміністрацією Жешувської Політехніки ім. Ігнація Лукасевича

Учасники проєкту мали змогу ознайомитися із особливостями організації освітнього процесу в Жешувській Політехніці ім. Ігнація Лукасевича (Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza), яка є єдиним ЗВО в Польській Республіці, де ведеться підготовка пілотів для цивільної авіації, а також у найбільшому закладі освіти південно-східної Польщі – Жешувському університеті (Uniwersytet Rzeszowski). Під час зустрічей із представниками адміністрацій, науково-педагогічного складу та здобувачами освіти було презентовано роботу університетів-партнерів, окреслено перспективи майбутньої співпраці.

Учасники проєкту та представники адміністрації, науково-педагогічні працівники Жешувського Університету

Більше про проєкт тут
Приєднуйтеся до спільноти інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ у соцмережі

Зоряна Удич,