Засідання інтегрованої кафедри «Lingva» з участю професора Оксани Боднар
Засідання інтегрованої
кафедри «Lingva»
з участю професора Оксани Боднар

17 травня 2023 року професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти Оксана Боднар провела тренінг для вчителів української та іноземної мов на тему «Саморозвиток  і самооцінка компетентного педагога в умовах зміни вектора освітньої парадигми» у рамках агітаційного заходу для презентації освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом». Захід відбувся у форматі засідання інтегрованої кафедри «Lingva»  на базі ТЗОШ №18 разом з представниками Тернопільського комунального  методичного центру науково-освітніх інновацій і моніторингу. Під час тренінгу О.Боднар розповіла про специфіку функціонування освітньо-професійної програми та умови вступу.

Виступ О.Боднар

Учасники мали змогу дізнатись про специфіку сучасної освітньої парадигми, про наукові підходи до професійного самоменеджменту, про шляхи підвищення власного інтелектуального потенціалу, інновації для підвищення мотивації учнів та збереження здоров’я  учасників освітнього  процесу. У дискусійному колі інтегрованої кафедри  «Lingva» взяли участь заступник директора ТЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Галина Татарин, консультанти ТКМЦНОІМ Леся Гапон і Оксана Турчин. Дякую директору Руслану Заброцькому за сприяння у проведенні заходу! Щира подяка  Лесі Гапон і Оксані Турчин за можливість безпосередньої комунікації з педагогічною спільнотою міста!

Модератори О.Турчин, Л.Гапон, О.Боднар, Г. Татарин

Прагнення до знань, інтеграція різних інституцій, взаємокомунікація науковців-консультантів-педагогів – запорука успіху наших учнів та студентів!

Учасники засідання інтегрованої кафедри

Оксана Боднар