Літня школа від «Learnopolis+»

Запрошуємо студентів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка взяти участь у літній школі, яка відбудеться на базі Байройтського університету в Німеччині у межах проєкту «Learnopolis+», який реалізовується за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

Тема німецько-української літньої школи:
«Використання цифрових технологій у навчанні та професійній діяльності» полягає у поєднанні вивчення основ створення медіа-контенту з поглибленням німецько-українських відносин та перспективами їхнього подальшого розвитку.

Очікуємо на активних студентів лінгвістичного, культурологічного, соціального та літературного напрямку, які зацікавлені у створенні подкастів та відеороликів у міжуніверситетських німецько-українських міні-групах разом із українськими колегами Львівського національного університету ім. Івана Франка, Донецького національного університету ім. Василая Стуса, та Uni Bayreuth.

Під час літньої школи учасники отримають можливість:
  • ознайомитися з новітніми цифровими технологіями та їхнім використанням у навчанні та професійній діяльності;
  • удосконалити навики реалізації власних проєктів за допомогою цифрових платформ і додатків;
  • заглибитися в історію Баварії;
  • розширити власну навчальну компетентиність та поділитися відповідним досвідом.
Програмою літньої школи передбачено виступи експертів із Німеччини та України, які мають досвід використання цифрових технологій на практиці.

Місце проведення: м. Байройт, Німеччина.

Час:
- 31.07.2023 – 04.08.2023 – підготовчий етап в режимі онлайн (3 лекції
від експертів-практиків).
- 07.08.2023 – 13.08.2023 – практичний етап в Байройті.

Робоча мова: німецька.

Термін подання заявок: до 31.05.2023.

Витрати: Організатори покривають витрати на проживання, харчування (повністю) та проїзд для українських студентів (у розмірі не більше 350 євро).

Учасники: мотивовані студенти, які зацікавлені у створенні медіапродукції у процесі вивчення та викладання іноземних мов, а також бажають дослідити культурно-історичний розвиток українсько-німецьких відносин. Головною вимогою є володіння німецькою мовою (B2) та англійською (A2).

Набір проводиться на конкурсній основі. Кількість місць обмежена.

Для участі у відборі необхідно написати мотиваційний лист із обґрунтуванням, чому Ви бажаєте взяти участь у даній літній школі та яку користь Ви вбачаєте для себе від отриманого досвіду у майбутньому.

Реєстрація для участі у відборі передбачає надання необхідної інформації та мотиваційного листа (до 1 сторінки) у форматі PDF, який необхідно підготувати до заповнення форми заявки.

Зверніть увагу!
Відповідно до умов воєнного стану в Україні заявки не приймаються від військовозобов'язаних чоловіків віком 18 – 60 років.

Форма реєстрації тут.

Результати реєстрації будуть озвучені до 10 червня та повідомлено учасників, які пройшли відбір.

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтеся до координаторів проєкту в ТНПУ – Інклюзивно-ресурсного центру: irc.tnpu@gmail.com

Реєструйтеся зараз та приєднуйтесь до нас
на незабутню пригоду навчання та розвитку!

Літня школа на базі Байройтського університету

Зоряна Удич,
Ірина Шульга