Адміністрація ТНПУ відвідала Тернопільський мистецький фаховий коледж імені Соломії Крушельницької (ФОТО)

Адміністрація ТНПУ відвідала

Тернопільський мистецький фаховий коледж

імені Соломії Крушельницької

25 травня 2023 року адміністрація Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка у складі: проректора з навчально-методичної роботи – Ігора Гевка, декана факультету мистецтв – Стельмащука Зіновія, заступника декана факультету мистецтв – Баньковського Анатолія, завідувача кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва – Богдана Водяного, професора – В’ячеслана Хім’яка стали учасниками творчої імпрези у Тернопільському мистецькому фаховому коледжі імені Соломії Крушельницької.

Захід було приурочено до 65-річчя від дня заснування та 60-річчя присвоєння імені Соломії Крушельницької.

Адміністрація ТНПУ в Тернопільському мистецькому фаховому коледжі імені Соломії Крушельницької

Обдаровані студенти та викладачі коледжу протягом декількох годин демонстрували свої таланти, вміння та навики. Звучали і лауреати Міжнародних та Всеукраїнський конкурсів, і вокальні дуети, і капела бандуристок, і студентський та камерний хори, і камерний та симфонічний оркестри.

Відрадно, що серед повної зали глядачів були не лише представники влади, державних установ, вищих навчальних закладів, студенти та викладачі закладу, а й випускники Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької, які звідусіль приїхали відзначити важливу для них подію, а деякі артисти залюбки виконали свої найкращі твори на рідній сцені.

На згадку колегам Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької про пам’ятну мить керівництво ТНПУ подарували картину, музичну літературу та вітальний лист від ректора університету – Богдана Буяка.

На сцені Ігор Гевко, Стельмащук Зіновій, Богдан Водяний та Маловічко Сергій

Привітальні слова для викладачів і студентів мистецького коледжу.

Привітальні слова для викладачів і студентів мистецького коледжу

Зичимо колегам творчого процвітання, міцного здоров’я та натхнення ще довгі роки радувати глядачів і слухачів своєю творчістю.

Христина Надала