Здобувачі спеціальності «Журналістика» ТНПУ взяли участь у міжнародному науковому марафоні  (ФОТО)

Здобувачі спеціальності
«Журналістика» ТНПУ
взяли участь у міжнародному
 науковому марафоні

25 травня 2023 року у режимі ZOOM-конференції відбувся науковий марафон-обмін досвідом «Молодіжний науковий ресурс», в якому взяли участь Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Прикарпатський Національний Університет імені Василя Стефаника, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського,  Запорізький національний університет, а також представники Гуманітарно-економічної академії в місті Лодзь (Польща).

Учасники марафону-обміну досвідом

Модераторка та організаторка заходу – керівниця відділу по роботі з обдарованою молоддю ХДУ Юлія Юріна привітала учасників та наголосила на тому, що «Молодість – це та пора, кола маленька перемога стає запорукою подальшого успіху. І однією з таких маленьких перемог, шановні здобувачі освіти, є ваша участь у сьогоднішньому марафоні».

З ініціативи доцентки кафедри журналістики ТНПУ Галини Синоруб доповідачками від Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка були: Тетяна Ленько, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 061 Журналістика із темою «Російські інформаційно-психологічні операції та критичне медіаспоживання аудиторії» (науковий керівник – кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка Галина Синоруб) та Юлія Нагорна, здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 061 Журналістика із темою «Специфіка аудиторії регіональних телеканалів України в умовах війни» (науковий керівник – докторка філологічних наук, професорка Наталія Поплавська). Вони наголосили на актуальності обраних для дослідження тем в умовах російсько-української війни та поділилися своїми науковими здобутками.

Доповідає Тетяна Ленько

Доповідає Юлія Нагорна

Учасниці наукового марафону

Зустріч пройшла активно й невимушено. Було цікаво ділитися напрацюваннями та включатися до обговорень із молодими науковцями, які представлялирізні галузі науки, зокрема фізику, філологію, туризм, журналістику.

Тетяна Ленько, мЖ-14