Участь географічного факультету ТНПУ у Наукових пікніках у місті Тернополі (ФОТО)

Участь географічного факультету ТНПУ
у Наукових пікніках у місті Тернополі

28 травня 2023 року представники усіх кафедр географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка взяли активну участь у 10-их ювілейних Наукових пікніках, що відбулись на Театральному майдані у місті Тернопіль.

Фото на заставці - Учасники наукових пікніків від географічіного факультету ТНПУ

Кафедру географії та методики її навчання представляли доц. Наталія Таранова, викл. Оксана Семеген та завідувач кафедри проф. Леся Заставецька. Викладачі кафедри пропонували всім присутнім цікаві атракції: "Географія прізвища", гра "Твоя майбутня подорож цікавими місцями України", "Як вивчають клімат та погоду?", "Мінерали та корисні копалини України".

Доцент Наталія Таранова розповідає про прилади для визначення погоди

На географічній локації

Школярі виявляли неабиякий інтерес до приладів визначення погоди, які демонструвала доц. Наталія Таранова. Новинкою, яка захопила відвідувачів географічної локації, стало дослідження географії прізвища – кожен бажаючий отримав пам'ятний сертифікат (Леся Заставецька, Оксана Семеген). Для знайомства з красивими та маловідомими місцями України були підібрані унікальні географічні об'єкти, якими славиться наша країна (гра "Твоя майбутня подорож", Оксана Семеген).

Кафедру геоекології та методики її навчання презентували доц. Світлана Новицька і доц. Любов Янковська, які розповідали усім охочим про особливості раціонального харчування, шкідливість нітратів, вплив шуму, електромагнітного випромінювання на здоров’я людей тощо. Дітям й дорослим пропонувалось взяти участь у дослідах з визначення вмісту нітратів у фруктах та овочах, попрацювати з шумоміром. З великою цікавістю відвідувачі поставились до питання сортування твердих побутових відходів, звертаючись з проханням навчити правильно сортувати сміття.

Доцент Світлана Новицька демонструє, як визначати вміст нітратів у продуктах

Діти особливо охоче начаються сортувати смітт

Діти особливо охоче начаються сортувати сміття

Від кафедри географії України і туризму активно працювали викл. Богдан Пушкар, доц. Ярослав Мариняк, доц. Любов Альтгайм та доц. Тарас Заставецький. Л. Альтгайм проводила з школярами ігри на визначення координат, знання материків і океанів тощо. Найактивнішим учасникам вручались сертифікати із запрошенням навчатися на географічному факультеті, зокрема на спеціальностях «Туризм і рекреація» і «Міжнародний туризм і кроскультурні комунікації». Особливо цінною для гостей міста стала інформація про визначні місця Тернополя і області, про які розповідали представники кафедри.

Доцент Л. Альтгайм вручає школярам пам'ятні сертифікати

Про особливості навчання на освітніх програмах факультету та про незабутні практики усі відвідувачі мали змогу довідатись із презентацій, підготовлених викладачами факультету, та безпосередньо під час спілкування.

Усіх юних відвідувачів щиро запрошуємо на навчання на географічний факультет Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка!

Доцент Любов Янковська,
професор Леся Заставецька