Науково-практичні семінари для студентів проблемних груп факультету фізичного виховання ТНПУ (ФОТО)

Науково-практичні семінари
для студентів проблемних груп
факультету фізичного виховання ТНПУ

У рамках реалізації плану роботи студентських проблемних груп викладачами кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання з 17 по 26 травня 2023 року були проведені науково-практичні семінари.

Наукові керівники проблемних груп доц. Грабик Н.М. Грубар І.Я. та асист. Гулька О.В. під час зустрічі зі студентами розглянули такі теми:

«Статистичний аналіз даних наукового дослідження та їх графічне зображення» (доц. Грабик Н.М.). На практичному семінарі студенти практикували опрацьовування масивів статистичних даних, формування зведених таблиць результатів дослідження, побудову графіків і діаграм з використанням комп’ютерної програми «Microsoft Excel».

Семінар проводидить доц. Грабик Н.М.

«Формування навички антропометричних та соматометричних вимірювань у фізичному вихованні» (доц. Грубар І.Я.). Під час практичного семінару студенти проводили антропометричні та соматоскопічні вимірювання з визначенням пропорцій тіла, характеристики тілобудови та конституційних особливостей людини.

Семінар проводить доц. Грубар І.Я.

«Пошук інформації в Інтернет. Оформлення літературних джерел» (асист. Гулька О.В.). Під час семінару студенти були ознайомлені з видами наукових джерел інформації, пошуковими базами, алгоритмом формування запиту у мережі Інтернет та змогли попрактикуватись у створенні запиту через ключові слова до тем власних досліджень й оформленні знайденого матеріалу із посиланнями на джерела інформації.

Семінар проводить асист. Гулька О.В.

Асист. Гулька О.В., доц. Грабик Н.М., доц. Грубар І.Я.