Кафедра психології розвитку та консультування ТНПУ на Х Наукових пікніках в Тернополі (ФОТО)

Кафедра психології розвитку

та консультування ТНПУ

на Х Наукових пікніках в Тернополі

28 травня в Тернополі відбувся цікавий просвітницький захід «Х Наукові пікніки», у якому активну участь прийняли викладачі та студенти кафедри психології розвитку та консультування факультету педагогіки і психології ТНПУ.

В рамках популяризації науки та освіти ми презентували цікаві майстер-класи: ліпка з солоного тіста, розмальовування фарбами та іншими природніми матеріалами, ігри з дидактичним матеріалом, різноманітні ігри з кубиками, танграм, що найбільше припало до душі маленьким тернополянам. Батьки ж  змогли отримати поради і рекомендації щодо розвитку їх малюків.

Наші студенти найкращі

Маленькі майбутні абітурієнти

Викладачі та студенти кафедри психології розвитку та консультування

Також ми розповіли майбутнім абітурієнтам та їх батькам про умови і вимоги щодо вступу до нас на навчання, старшокласники дізналися де і ким вони зможуть працювати, отримавши освіту за спеціальностями 053 «Психологія» і «Психологія конфлікту та практична медіація».

Світлина з організаторами просвітницького заходу

Ми надихнулися позитивними емоціями та яскравими враженнями.

Запрошуємо всіх до нас у велику та дружню родину психологів.

Доцент кафедри психології розвитку
 та консультування