Доценти факультету іноземних мов ТНПУ  пройшли міжнародне стажування на базі Хантерського коледжу (м.Нью Йорк, США) (ФОТО)

Доценти факультету іноземних мов ТНПУ
пройшли міжнародне стажування
на базі Хантерського коледжу
(м.Нью Йорк, США)

У рамках проєкту «Професійний розвиток викладачів, що готують майбутніх учителів англійської мови», який організований за підтримки посольства США в Україні, доценти кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови ТНПУ імені Володимира Гнатюка  Тетяна Кондратьєва та Валентина Шепітчак успішно завершила міжнародне стажування на базі Хантерського коледжу (м. Нью Йорк, США).

Програма стажування

Інтерактивна мапа віртуального обміну.

Інтерактивна мапа віртуального обміну

Стажування відбувалося у дистанційному та віртуальному форматі, учасники мали нагоду взяти участь у міжнародній конференції TESOL New York та відвідати пізнавальні вебінари та зустрічі, присвячені проблемам навчання англійської мови, поспілкуватися з колегами та дізнатися про особливості навчання мови у американських освітніх закладах, а також здійснити віртуальну подорож Нью Йорком та ознайомитися із його визначними місцями і культурними традиціями.

Вебінар по SEL

Конференція TESOL

Усі учасники отримали цінний професійний досвід та приємні подарунки!

Подарунки від організаторів.
Подарунки від організаторів