Студенти та працівники ТНПУ відвідали Тернопільський академічний обласний драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка (ФОТО)

Студенти та працівники ТНПУ

відвідали Тернопільський академічний

обласний драматичний театр

ім.Т.Г.Шевченка

У вівторок, 30 травня 2023 року, студенти та працівники ТНПУ відвідали Тернопільський академічний обласний драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка. Академічна родина ТНПУ мала змогу переглянути l’amourну комедію «Мадмуазель, негайно одягніться!» Похід у театр відбувся за сприянням профкому працівників університету.

Колектив ТНПУ.

Колектив ТНПУ

В очікуванні вистави

У сюжеті l’amourної комедії «Мадмуазель, негайно одягніться!» несподівані повороти сюжету, приховані інтриги, іскрометний гумор.

Глядачі під час антракту

Глядачі діляться враженнями під час антракту

Завдяки декораціям, спецефектам та грі акторів глядачів поглинав вир подій та емоцій. Атмосфера від перегляду вистави просто зачаровує. Відмінна акторська гра та шалені оплески.

Колектив ТНПУ на зустрічі з мистецтвом

Вдячні глядачі ТНПУ на зустрічі з мистецтвом

Опісля вистави оплески не затихали ні на мить, адже завдяки великій роботі усіх працівників театру вдалось досягти такого шаленого результату.

Вихід акторів після завершення вистави та овації глядачів

Дякуємо Збройним силам України за можливість відвідувати культурні заходи.

Відділ у справах молоді