На історичному факультеті ТНПУ відбулася Посвята у студенти

На історичному факультеті ТНПУ

відбулася Посвята у студенти

Одне з найулюбленіших свят на історичному факультеті ТНПУ – Посвята у студенти – залишило незабутні емоції у наших першокурсників та викладачів! Традиційне підняття прапорів, натхненне вітання декана – Володимира Міська, святкові виступи студентів у патріотичному дусі, квіти – до пам’ятника отцю В.Громницькому, що біля корпусу.

Цьогоріч родзинкою свята стало благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, котрий завітав до нас, щоб привітати першокурсників та колектив з нагоди відзначення 30-річчя факультету.

Благословення Митрополита Епіфанія

Митрополит закликав студентів наполегливо вивчати українську та світову історію, що так важливо для України сьогодні, не витрачати намарно часу, цінувати студентські роки життя, берегти один одного, шанувати пам’ять Героїв та вручив свої подарунки. Разом із деканом та студентами м. Епіфаній посадили гібіскус на Алеї першокурсників!

Спільне висадження гібіскуса

Нове дерево символізуватиме духовну силу, моральну стійкість юних істориків у такі непрості для країни часи.

До свята студенти підготували музично-театральну інтерпретацію ключових подій з історії України від давнини до сьогодення, почули такі цінні вітання наших студентів-воїнів ЗСУ, що на передовій та отримали патріотичні подарунки від декана.

Із кадрів студентської постановки

Славні козаки

Майбутні історики, майбутнє української нації

Все це залишиться у пам’яті неповторним, таким символічним у День захисту дітей, у рік відзначення 30-річчя нашого факультету калейдоскопом  подій!

Вітаємо наших першокурсників!

Заступник декана історичного факультету