Відкрито ІІ форум фахівців спеціальної та інклюзивної освіти (ФОТО)

Відкрито ІІ форум фахівців

спеціальної та інклюзивної освіти

Сьогодні розпочав роботу ІІ форум фахівців спеціальної та інклюзивної освіти, який триватиме з 6 по 8 червня 2023 року, як у платформі Zoom, так і онлайн. Організатори заходу - кафедра спеціальної та інклюзивної освіти ТНПУ.

Інклюзивний форум вже вдруге відбувається на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка спільно з Департаментом освіти та науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

Організаторка заходу - Ганна Слозанська

Вітальним словом ректор університету Богдан Буяк наголосив про важливість та актуальність інклюзивної освітньої програми, особливо у теперішній час і подякував за ініціативність та професійну діяльність спеціалістів вишу та усіх колег, що долучаються до розвитку діючого інклюзивно-ресурсного центру університету.

Гостя форуму - начальниця управління освіти та науки Тернопільської ОВА Ольга Хома зазначила про необхідність інклюзивної освіти сьогодні, аргументуючи цифровими показниками за 2022-2023 навчальні роки, коли кількість студентів із особливими освітніми потребами зросла у 100 класів. Також Ольга Зиновіївна подякувала викладачам за якісні освітні зміни, які допомагають багатьох здобувачам освіти реабілітуватися та навчатися у складні етапи їхнього життя.

На фото ректор університету - Богдан Буяк і начальниця управління освіти та науки Тернопільської ОВА - Ольга Хома

Офлайн учасники інклюзивного форуму

Учасники форуму

Загалом на форум було зареєстровано 148 учасників, які прослухають лекції 12 спікерів протягом трьох днів форуму.

Христина Надала