Участь ТНПУ в третьому воркшопі проєкту MoI Ukraine 2022–2023 за підтримки DAAD (ФОТО)

Участь ТНПУ в третьому воркшопі

проєкту MoI Ukraine 2022–2023

за підтримки DAAD

2 червня 2023 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка у гібридному режимі відбувся третій воркшоп проєкту Management of Internationalization and German-Ukrainian Academic Cooperation 2022–2023 – «Менеджмент інтернаціоналізації та німецько-українська співпраця 2022–2023». Участь у ньому беруть 16 українських університетів, серед яких – і ТНПУ.

Воркшоп відкриває проректор КНУ ім. Т. Шевченка проф. Ганна Толстанова

Програма воркшопу включала презентації стратегічних підходів до залучення грантового фінансування, досвіду інтернаціоналізації університетів-учасників першої когорти проєкту та круглий стіл стосовно перспектив розвитку мережі випускників проєкту.

Доктор Оксана Зойменіхт презентує стратегічні підходи до залучення грантового фінансування

У рамках проєкту представники університетів-учасників реалізували індивідуальні проєкти, спрямовані на посилення інтернаціоналізації у п’яти основних напрямках: «Інтернаціоналізація вдома», «Розвиток навичок», «Розбудова потенціалу», «Стратегія інтернаціоналізації», «Академічна мобільність». Під час воркшопу менеджери ділилися найкращими практиками, викликами, з якими стикнулися під час реалізації, і знайденими рішеннями, а також перспективами подальшого втілення проєктів. Провідний фахівець відділу наукової роботи, асистент кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Юлія Костюк представила результати проведення Міжнародної онлайн-школи українських студій у ТНПУ.

Найкращі практики індивідуального проєкту ТНПУ International Digital School of Ukrainian Studies презентує Юлія Костюк

Перша когорта випускників проєкту (2020–2021) створила «Професійну мережу менеджерів освіти та науки України» (PNRM), мета якої – об'єднати менеджерів вищої освіти та науки з різних регіонів України задля ефективної співпраці, реалізації освітнього та наукового потенціалу, налагодження взаємодії національних і міжнародних мереж.

Завершальне слово керівниці міжнародного офісу Ганноверського університету Dr. Birgit Barden-Läufer

Більше інформації та світлин з події можна переглянути у новині на сайті МОН: https://mon.gov.ua/ua/news/pobudova-gorizontalnih-vzayemodij-ukrayinskimi-zvo-33-universiteti-projshli-kurs-shodo-internacionalizaciyi-ta-akademichnoyi-spivpraci

Відділ наукової роботи