«В 10-ку ТНПУ» - інженерно-педагогічний факультет (ВІДЕО, ФОТО)

«В 10-ку ТНПУ» -

інженерно-педагогічний факультет

Інженерно-педагогічний факультет засновано у 1974 році. Він забезпечує ґрунтовну підготовку спеціалістів у сфері освіти та науки відповідно до потреб суспільства.

Сьогодні факультет готує фахiвцiв за трьома освiтніми рiвнями: бакалаврським, магістерським, освітньо-науковим.

На першому (бакалаврському) рівні вищої освіти здійснюють підготовку студентів за такими освітніми програмами:

• Середня освіта (трудове навчання та технології, фізична культура);

• Професійна освіта (комп’ютерні технології);

• Цифровий дизайн та SMART-технології;

• Логістика та англійська мова;

• Будівництво та зварювання.

На другому (магістерському) рівні вищої освіти функціонують такі освітні програмами:

• Освітні вимірювання (освітні, педагогічні науки);

• Середня освіта (трудове навчання та технології);

• Середня освіта (трудове навчання та технології), освітньо-наукова програма;

• Професійна освіта (транспорт);

• Професійна освіта (комп'ютерні технології);

• Професійна освіта (комп'ютерні технології), освітньо-наукова програма.

Навчання на факультеті можна продовжити в аспірантурі за спеціальністю «Професійна освіта».

Освітньо-науковий процес на факультеті здійснюють згідно з наказами, положеннями та рекомендаціями МОН України, навчальних планів і програм. У навчально-виховному процесі задіяно доктори та кандидати наук, професори та доценти.

Створено спеціальну матеріально-технічну базу: обладнано 6 комп’ютерних аудиторій з найсучаснішою комп’ютерною технікою, навчальні кабінети і лабораторії, навчально-виробничі майстерні. Тому під час навчання викладачі використовують новітнє обладнання і технології, що  сприяє цікавому і насиченому освітньому процесу.

Щорічно наші студенти займають призові місця на Всеукраїнських наукових конкурсах і олімпіадах із власними розробками та працями. Це доводить високий рівень їх професійної підготовки ще на етапі навчання.

Також здобувачі освіти беруть активну участь у проєктній діяльності факультету, програмах академічної мобільності, долучаються до наукової роботи.

У процесі підготовки фахівців вагоме місце займає не лише формування у них професійних якостей та наукового світогляду, а й культурному вихованню студентів. Також створено студентську раду та студентське самоврядування, які є ініціаторами у проведенні культурно-масових заходів. Традиційно проводяться тижні катедр, посвята першокурсників у лави студентів, День факультету, благодійні ярмарки та інших виховних заходів.

Від початку існування факультету підготовлено понад 4 тисячі висококваліфікованих інженерів-педагогів, вчителів трудового навчання і креслення, викладачів галузі комп’ютерних технологій, фахівців у сфері транспорту, сфери обслуговування, тощо.

Серед випускників є чимало директорів шкіл, чиновників, багато з яких здобули наукові ступені та вчені звання, а сьогодні є викладачами та керівництвом факультету.

Більш детального ознайомитись з життям факультету можна на офіційному сайті, а також у соціальних мережах.

Якщо вас зацікавила інформація чи бажаєте детальніше дізнатися про інженерно-педагогічний факультет ТНПУ, тоді залишаємо для вас контактні номери телефонів для швидшого зв’язку:

(0352) 53 36 29, (
098) 987 82 70 - декан факультету Борис Володимирович Струганець,

097) 841 59 10 - заступник декана Ольга Ігорівна Потапчук.

Поштова скринька: potapolga@meta.ua

Офіційний сайт факультету:
 ipf.tnpu.edu.ua

Facebook сторінка: https://www.facebook.com/groups/ipftnpu/

Ми найкращі! А ви з нами?

Колектив інженерно-педагогічного факультету

Освітньо-науковий процес студентської молоді

Студентсько-викладацький склад на спортивних іграх факультету

Вміємо навчатися, вміємо й сміятися