Історичний факультет ТНПУ став місцем мого зростання як фахівця-історика
Історичний факультет ТНПУ

став місцем мого зростання

як фахівця-історика

В пору здачі НМТ та постів випускників щодо питання вибору навчального закладу, я згадала свій 2017, коли я була в такій же ситуації. Проте вже тоді в мене було розуміння, який профіль я хочу обрати.
Звичайно, це була історія. Дивлячись на події сьогодення, я ще більше переконуюсь в її надзвичайній важливості та необхідності її вивчення. А тоді я просто любила історію, таку різну та наповнену подіями, такими несхожими в залежності від країни, але все ж пов'язаними з іншими. Певною мірою історія асоціюється з однією ниткою, яка веде все далі і далі та з кожним кроком показує її взаємопов'язаність. В цьому її краса та велич.
Історичний факультет ТНПУ обрала не просто так. Пам'ятаю як в 11 класі у нас були практиканти з історії з мого майбутнього факультету. Одного разу вони запитали що я хочу вивчати. Почувши мою відповідь про історію, вони ствердно сказали, що я стану студенткою їхнього факультету. Так і сталося, чому я надзвичайно рада.
За 5,5 років навчання це місце стало для мене особливим. Багато цікавих різнопланових предметів, знань, навичок. Багато різних ситуацій, які стали важливими та знаковими для мене. Історичний факультет став місцем мого зростання як фахівця-історика та дозволив трансформувати моє захоплення Азією в цілком науковий предмет вивчення в різних площинах.
Це - місце, де відбулись дуже круті знайомства. Викладачі, які віддані своїй роботі та захоплені історією. Вони завжди підтримували, давали поштовх до більшого і вірили в наш потенціал інколи більше, ніж ми самі. Студентський актив, який завжди намагався урізноманітнити наші будні. Та звичайно одногрупники, з якими ми розділили дуже багато чого. Було стільки всього, що й не пригадати.
Історичний факультет дав можливість по-новому поглянути на різні речі через пари, тренінги, конференції, практики, поїздки, стажування закордоном. Все заради студентів та їх розвитку. За це я дуже люблю свій факультет. Навіть у складні часи пандемії та війни було знайдене рішення, ми далі з успіхом досягали поставлених цілей. Словами не передати, наскільки це був цінний досвід особисто для мене.
Я безмежно вдячна всім викладачам, студентам нашого факультету, які пройшли цей шлях поруч зі мною. Це справді безцінно!
Вірю, що мій рідний історичний факультет ТНПУ стане ще кращим місцем для вступників, які зможуть розкрити свій потенціал саме тут. Це справді те місце, де все реалізується. Бажаю лише зміцнення і процвітання факультету.
Сподіваюсь, наші дороги ще зійдуться!

Ярина Чекригіна