ТНПУ на Першому форумі прийомних родин Тернопільської області  (ФОТО)
ТНПУ на Першому форумі прийомних родин

Тернопільської області

Зроби все, що можеш, щоб показати,

що ти піклуєшся про інших людей,

і  ти зробиш світ кращим.

Розалін Картер

Найвідповідальніші та найсумлінніші студенти-волонтери,
безцінні перлини Клубу соціальних ініціатив та волонтерства ТНПУ ім.В.Гнатюка разом із керівником Галиною Михайлівною Олійник мали за честь побувати 9 червня 2023 року на Першому форумі прийомних родин Тернопільської області «Щастя дитини – зростати в родині».

Майбутні соціальні працівники і соціальні педагоги з відкритим серцем та щирим бажанням працювали на декількох локаціях, а саме: допомагали у реєстрації учасників форуму, організовували для дітей та підлітків цікаві ігри, брали активну участь в обговоренні важливих питань разом із соціальними службами та батьками.

Реєстрація учасників форуму.

Реєстрація учасників форуму

Перший форум прийомних родин Тернопільської області «Щастя дитини - зростати в родині»

Студенти-волонтери  і доцент кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Галина Олійник   брали активну участь в обговоренні важливих питань

Студенти-волонтери і доцент кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Галина Олійник брали активну участь в обговоренні важливих питань

Вручення подяк

Креховець Юлія та Кузьма Катерина – магістранти ОПП «Соціальна педагогіка» залишили цікавий відгук про свою волонтерську діяльність на форумі.

«Наша місія полягала у «роботі за столами» із батьками-вихователями та працівниками організацій. Спільними зусиллями ми знаходили рішення з різних ситуацій, які хвилювали батьків. Ми були приємно вражені витривалістю та сильним духом батьків та дітей».

Для нас форум став не лише інформаційним джерелом, але й емоційним ресурсом. Захоплюємося прийомними родинами, їхніми дітьми, їх добром та світлом, яке вони несуть у світ, демонструючи, що кожна дитина заслуговує на щастя. Вона повинна рости в сім'ї, де панує любов, повага та радість.

Рижкова Олександра – студентка ОПП «Соціальна робота» розказує, що її переповнює любов до  волонтерської роботи на Першому форумі для прийомних родин. Наше основне завдання – це реєстрація учасників і запрошених гостей, а також робота з дітьми. Саме тут ми змогли використати теоретичні знання на практиці, відпрацювати методи роботи відповідно до вікової категорії.  Для нас цей форум був ще одним важливим кроком до нашої майбутньої професії.

Спільне фото на згадку

Кафедра соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності висловлює щиру подяку організатору, голові Тернопільського обласного благодійного фонду «Майбутнє сиріт»Андрію Григоровичу Назаренку за запрошення. Бажаємо Вам подальшого розвитку та процвітання. Сподіваємося на тривалу співпрацю у майбутньому!

Доцент кафедри соціальної роботи та

менеджменту соціокультурної діяльності

Олійник Г. М.