У ТНПУ завершився ІІ Форум фахівців спеціальної та інклюзивної освіти   «Досвід. Інновації. Партнерство." (ФОТО)

У ТНПУ завершився ІІ Форум

фахівців спеціальної та інклюзивної освіти

«Досвід. Інновації. Партнерство."

Впродовж трьох днів, з 6 по 8 червня, факультет педагогіки та психології Тернопільського національного університету імені В.Гнатюка став платформою для проведення ІІ Форуму фахівців спеціальної та інклюзивної освіти «Досвід. Інновації. Партнерство.». Захід, організований кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти, зібрав близько сотні учасників з різних куточків України.

Вітальне слово завідувача кафедри Г.І. Слозанської

Фото на заставці - Учасники форуму

Справжнім джерелом знань, фахової інформації, мотивації та натхнення стали виступи спікерів форуму - відомих науковців та досвідчених практиків  О. Синиці, Ю. Рібцун, Г. Ковальчук, М. Єфименка, Л. Чулак, М. Козак, Т. Скрипник, Г. Хворової, О. Бугель, О. Бокало, О. Гуменюк, Г. Гончаровської. Програма форуму, що включала заходи як в очному, так і в онлайн форматі, забезпечила ознайомлення учасників з сучасним діагностичним інструментарієм,  методиками корекційної роботи та розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Секретами запуску мовлення ділиться О. Синиця

Про розвиток інтегративної діяльності мозку розповідає Ю. Рібцун.
Про розвиток інтегративної діяльності мозку розповідає Ю. Рібцун

Вебінар Г. Ковальчук

Т. Скрипник знайомить з технологіями міждисциплінарного супроводу дітей з ООП

Участь у форумі дала можливість слухачам отримати документи про підвищення кваліфікації від Центру післядипломної освіти Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.

Сподіваємося, що здобуті знання та навички стануть каталізатором нових ідей і надихнуть учасників на впровадження позитивних змін у сфері освіти.

Доцент кафедри спеціальної

та інклюзивної освіти,