ЗМІ про нас. Завдяки ТНПУ  на Тернопільщині стало більше кваліфікованих футбольних тренерів ЗМІ про нас

Завдяки ТНПУ  на Тернопільщині

стало більше кваліфікованих

футбольних тренерів

Асоціація футболу Тернопільщини завершила навчання та курси підвищення кваліфікації тренерів футболу за програмою «С»-диплому УАФ, що проходили на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

10 червня 2023 року проведено теоретичний іспит слухачів. За підсумками роботи екзаменаційна комісія у складі проф. Костюкевича В. М., доц. Наумчука В. І., Заторського В. М. відзначила належний рівень знань, умінь і компетентностей тренерів, що свідчить про їх готовність до професійної діяльності, спроможність успішно вирішувати завдання спортивної підготовки дитячо-юнацьких та аматорських команд.

Голова АФТ Тарас Зіновійович Юрик висловив подяку професорсько-викладацькому складу факультету фізичного виховання ТНПУ, який забезпечує якісну підготовку фахівців футболу і побажав випускникам навчальних курсів вагомих здобутків та чисельних перемог у подальшій тренерській діяльності.