Курси підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури організовано в ТНПУ (ФОТО)

Курси підвищення кваліфікації

вчителів фізичної культури

організовано в ТНПУ

На базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка для вчителів фізичної культури закладів ЗСО організовано курси підвищення кваліфікації.

З 5 червня 2023 року по 9 червня 2023 року понад 30 слухачів отримали теоретичні відомості та методико-практичні вміння щодо реалізації в освітньому процесі школярів варіативних модулів: футбол, футзал, панна.

Вступна зустріч із вчителями фізичної культури (доц. Наумчук В.І.)

Фото на заставці - Практичне заняття із технічної підготовки (доц. Наумчук В.І.)

Практичне заняття із тактичної підготовки (викл. Оліяр М.Б.)

Викладачі факультету фізичного виховання доц.Наумчук В.І., викл.Оліяр М.Б., доц.Сапрун С.Т. та доц.Грабик Н.М. упродовж тижня проводили теоретичні заняття з використанням сучасник цифрових інструментів та практичні заняття у спортивному залі з використання сучасних підходів та інвентарю для формування фахових компетентностей вчителів фізичної культури.

Практичне заняття із спеціальної фізичної підготовки (доц. Сапрун С.Т.)

Теоретичне заняття (доц. Грабик Н.М.)

Курси проходили в дружній та позитивній атмосфері, що дозволило підвищити продуктивність та результативність занять.

За результатами курсів вчителі отримали сертифікати підвищення кваліфікації (тривалість 30 годин/ 1 кредит ЄКТС).

Слухачі курсів підвищення кваліфікації

Завідувач кафедри ТОМФВ доц. Наумчук В.І.,