Кафедра соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ТНПУ розширює горизонти співпраці
Кафедра соціальної роботи
і менеджменту соціокультурної діяльності ТНПУ
розширює горизонти співпраці

12 червня 2023 року у залі засідань Великогаївської сільської ради відбулася зустріч викладачів кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка (доктора педагогічних наук, професора В.А.Поліщук, доктора пед. наук, професора Н.С.Олексюк та доктора пед. наук, професора О.В.Сороки) з головою територіальної громади О.А.Кохманом, виконувачкою обов’язків директора та соціальними робітниками Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великогаївської та Підгороднянської сільських рад.

У ході зустрічі професорка О.В.Сорока інформувала учасників зустрічі про можливі шляхи оволодіння професією фахівця соціальної роботи, підвищення професійної кваліфікації фахівців соціальної роботи, в тому числі і на основі ваучерного навчання у магістратурі за спеціальністю 231 «Соціальна робота» за освітньо-професійною програмою «Соціальне адмініструванні в громаді».

Професорка кафедри Н. С. Олексюк подала цікаву інформацію про можливі шляхи професійної підготовки соціальних працівників до роботи з демобілізованими військовими та членами їхніх родин.

Учасники зустрічі також прослухали лекцію «Пріоритети соціальної роботи з людьми літнього віку у контексті сучасних викликів» професорки В.А.Поліщук.

Голова територіальної громади О. А. Кохман поділився з учасниками зустрічі надбаннями колективу громади і перспективами щодо можливих способів подальшого вдосконалення соціальної роботи з різними категоріями населення, в тому числі і з людьми літнього віку.

Галина Лещук