Викладач кафедри ТОМФВ ТНПУ долучилася до спортивного фестивалю «ВідкрийТЕ спорт» (ФОТО)

Викладач кафедри ТОМФВ ТНПУ

долучилася до спортивного фестивалю

«ВідкрийТЕ спорт»

Доцент кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка долучилася до проведення спортивного фестивалю, який проходив в рамках реалізації інформаційно-спортивного проєкту «ВідкрийТЕ спорт».

Мета фестивалю: ознайомити дітей з різними видами спорту, які культивуються у Тернополі, через безпосередню участь дітей в ігровій формі у різних спортивних локаціях для залучення до занять спортом.

Учасники спортивного фестивалю «ВідкрийТЕ спорт»

Відкриття спортивного фестивалю

13 червня у спортивному залі «Тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи ім.І.Герети» відбувся черговий спортивний фестиваль «ВідкрийТЕ спорт з катання на роликах та скейтах».

Організатори спортивного свята

Понад 60 дітей віком від 5 до 9 років під керівництвом тренерів Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Екстрім» м.Тернопіль та викладача кафедри ТОМФВ ім. В.Гнатюка Надії Грабик на захопливих локаціях знайомилися із різними елементами тренувально-змагальної діяльності з лижного фристайлу та сноубордингу. Діти виконували гімнастично – акробатичні вправи, стрибки на батуті, катання на скейтах, долали складнокоординаційну смугу перешкод, балансування тощо. Юні тернополяни мали змогу поміряти спортивне спорядження зі сноубордингу, лижного фристайлу та зробити світлини біля фотозони.

Робочі моменти спортивного фестивалю

Організатори спортивного фестивалю : правління розвитку спорту та фізичної культури, cпортивна школа «Екстрім» м. Тернопіль.

Фотозона фестивалю

Доцент кафедри ТОМФВ