«В 10-ку ТНПУ» - географічний факультет  (ВІДЕО, ФОТО)

«В 10-ку ТНПУ» -

географічний факультет

Географічний факультет ТНПУ – унікальний та єдиний за своєю назвою факультет серед педагогічних закладів вищої освіти в України. За час існування представники факультету зуміли сформувати розмаїтий набір спеціальностей, пов’язаних із сферою географії, туризму, екології, наук про Землю та інших споріднених напрямків.

Сьогодні готують фахівців за такими освітніми програмами:

• «Середня освіта (географія)» за спеціальністю «Середня освіта (географія)»;

• «Екологія» за спеціальністю «Екологія»;

• «Географія» за спеціальністю «Географія»;

• «Гідрологія» за спеціальністю «Науки про Землю»;

• «Ґрунтознавство, експертна оцінка земель та територіальне планування» за спеціальністю «Науки про Землю»;

• «Туризм» за спеціальністю «Туризм»;

• «Міжнародний туризм та крос-культурні комунікації» за спеціальністю «Туризм»;

• «Просторова аналітика та територіальний розвиток громад і регіонів» за спеціальністю «Географія».

Магістр

• «Середня освіта (географія)» за спеціальністю «Середня освіта (географія)»;

• «Екологія» за спеціальністю «Екологія»;

• «Географія» за спеціальністю «Географія»;

• «Науки про Землю» за спеціальністю «Науки про Землю»;

• «Туризм» за спеціальністю «Туризм»;

• «Міжнародний туризм та крос-культурні комунікації» (дворічна програма підготовки) за спеціальністю «Туризм».

Доктор філософії (PhD)

• «Науки про Землю» за спеціальністю «Науки про Землю».

Довіра та взаєморозуміння між викладачами та студентами формують особливо-дружню атмосферу, яка впливає на особистісне зростання молоді.

Завдяки професійності та компетентності викладачів, студенти забезпечені комфортними умовами для навчання: персональні електронні кабінети дозволяють дистанційно освоювати значну частину предметів, а матеріально-технічна база університету та факультету сприяє якісній підготовці.

Широкий набір практик пов’язаний з обов’язковими можливостями перебування в управлінських, професійних та освітніх установах, а також із в’їздами на бази практик у межах області, України та за кордон.

Студенти мають можливість проходити оплачуване стажування в партнерських установах Польщі, Словаччини та Туреччини. Відрадно, що і гостями факультету стають професори з Польщі, Словаччини та країн Балтії.

Отримані під час навчання знання і практичної підготовки навички сьогодні затребувані серед роботодавців. А в потенційних - є можливість проходити стажування.

Колектив факультету сформований кваліфікованими викладачами, які регулярно працюють над самовдосконаленням і задля підвищення кваліфікації проходять стажування на базі закладів вищої освіти України та за кордоном (Польща, Німеччина, Словаччина, Туреччина, Чехія), відвідують різноманітні тренінги, щоб бути в тренді освітніх та наукових новацій. А фаховий рівень підтверджують вітчизняними та закордонним сертифікатами, атестацією в МОН та просто довірою студентів та їх батьків.

Випускники географічного факультету ще до сьогодні пам’ятають гасло, з яким крокують по життю після закінчення вишу - «Відкрий місця, яких ти ще не знав!»

Цікавим з #життя_факультету_ТНПУ можна спостерігати на офіційному сайті університету, а також у соціальних мережах: Instagram, Facebook, Телеграм.

Якщо вас зацікавила інформація чи бажаєте детальніше дізнатися про географічний факультет ТНПУ, тоді залишаємо для вас контактні номери телефонів для швидшого зв’язку: (0352) 43 61 54

Поштова скринька: geo-tnpu@ukr.net

Facebook сторінка: https://www.facebook.com/groups/135195300400206

Ми найкращі! А ви з нами?

Дружній колектив географічного факультету

Студенти та викладачі на навчально-виїздній практиці.
Студенти та викладачі на навчально-виїздній практиці

Ландшафтно-екологічна практика

Спортивно-творчі миті на факультеті

Відкрий місця, яких ти ще не знав - кредо факультету.
Відкрий місця, яких ти ще не знав - кредо факультету

В десятку  ТНПУ

В десятку  ТНПУ