Кваліфікаційний іспит з атестації студентів ТНПУ - важливий крок до омріяного диплому аналітика  (ФОТО)

Кваліфікаційний іспит з атестації

студентів ТНПУ - важливий крок

до омріяного диплому аналітика

13.06.2023р. у змішаному форматі відбувся кваліфікаційний іспит з атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Аналітика суспільних процесів» спеціальності 033 «Філософія».

Атестаційна комісія у складі: голови: доцента Наталії Морської, членів: доцентів Анатолія Григорука, Галини Поперечної, Любові Литвин, Любові Кондратюк та секретаря Ярослави Козіброди відмітила ґрунтовну підготовку здобувачів та сформовані високі професійні компетентності у майбутніх аналітиків.

Процес іспиту

Атестаційна комісія

Доповідає Анна Патра - староста групи аналітиків

Доповідають здобувачі із закордону через онлайн-зв'язок

Спільне фото викладачі і здобувачі
Спільне фото: викладачі і здобувачі

Відповідно до освітньо-професійної програми «Аналітика суспільних процесів» і Стандарту вищої освіти, кваліфікаційна атестація здобувачів спеціальності 033 «Філософія» має відбуватися у два етапи: перше – це комплексний кваліфікаційний іспит, який уже відбувся; другий – це захист кваліфікаційної (бакалаврської) роботи, який має скоро відбутися.

Дякуємо нашим ЗСУ за можливість навчатися і працювати!

Доцент – Наталія Морська