Студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка – бронзова призерка чемпіонату України з пляжного самбо (ФОТО)
Студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка –

бронзова призерка чемпіонату України

з пляжного самбо

13 червня 2023 р. у місті Тернопіль на території водно-спортивної бази відбувся чемпіонат України з пляжного самбо серед всіх вікових груп. Загалом у головних змаганнях національного рівня взяли участь понад 400 учасників з 19-ти регіонів України.

В складі збірної команди Тернопільської області успішно виступили студентки факультету фізичного виховання ТНПУ імені Володимира Гнатюка.

Марія Бала (у синьому кімоно) проводить переможну дію

Серед жінок у ваговій категорії понад 72 кг Бала Марія виборола бронзову нагороду.

Марія Бала (справа) - бронзова призерка чемпіонату України

Нагороди Марії Бали.

Нагороди Марії Бали

Ще дві студентки, Волянюк Софія та Винниченко Галина зупинились за крок від медалей, посівши п’яті місця у своїх вагових категоріях.

Прийом у виконанні Софії Волянюк (у червоному кімоно)

Зазначимо, що наші студентки є чинними членами дефлімпійської збірної команди України з дзюдо. Поєднання різних видів єдиноборств допомагає дівчатам удосконалювати свою спортивну майстерність і досягати подальших успіхів.

Вітаємо наших студенток з успіхами та бажаємо міцного здоров'я, нових високих результатів, перемог і завжди досягати поставлених цілей, а всім нам найважливішої перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.