Ще один шанс для студентів ТНПУ: навчання за програмою Еразмус +  в  Гданському університеті (Польща)

Ще один шанс для студентів ТНПУ:

навчання за програмою Еразмус +

в  Гданському університеті (Польща)

Студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка мають можливість протягом зимового семестру 2023/2024 н. р. навчатися в  Гданському університеті за програмою академічної мобільності Еразмус +.

Зимовий семестр триває з 01.10.2023 р. до 09.02.2024 р.

Фінансове забезпечення – щомісячна стипендія в розмірі 1050 євро.

У конкурсі можуть брати участь студенти бакалаврату та магістратури таких факультетів:
- факультет іноземних мов (англійська філологія,  переклад),
- факультет філології і журналістики (польська філологія),
- фізико-математичний факультет (інформатика, математика, фізика),
- географічний факультет,
- хіміко-біологічний факультет (хімія, біологія та здоров’я людини),
- інженерно-педагогічний факультет (комп’ютерні технології).

Перед поданням документів потрібно ознайомитися з пропозиціями щодо майбутніх курсів у Гданському університеті за посиланням: https://en.ug.edu.pl/incoming-students/erasmus-2021-2027/erasmus-incoming/courses-english і звернути увагу на  можливість перезарахування відповідних дисциплін після повернення в ТНПУ.

Необхідні для подачі документи:

• Скан закордонного паспорта

• Мотиваційний лист (200-250 слів англійською мовою)

• Академічна довідка  українською і англійською мовами (в деканаті)

• Мовний сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською мовою мінімум В2 або інше підтвердження володіння англійською мовою мінімум В2 (офіційний лист від викладача мови із зазначенням рівня мови студента за шкалою CERF)

• Для польської філології мовний сертифікат, що підтверджує рівень володіння польською мовою мінімум В2 або інше підтвердження.

Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі «тема» вказати Еразмус+Гданськ_прізвище) на адресу відділу міжнародних зв’язків fro@tnpu.edu.ua

Кінцевий термін подання документів - 26 червня 2023 року (до 17:00)

Подані документи розглядатиме конкурсна комісія, після чого студенти будуть повідомлені про результати.

За детальнішою інформацією звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (гуртожиток №2) або за електронною адресою: fro@tnpu.edu.ua