Науковці ТНПУ взяли участь у фінальному онлайн форумі «Земельний аудит в громадах» (ФОТО)
 Науковці ТНПУ взяли участь

у фінальному онлайн форумі

«Земельний аудит в громадах»

16 червня 2023 р. викладачі кафедри географії України і туризму взяли участь у фінальному онлайн форумі «Земельний аудит в громадах» від «U-LEAD з Європою».

Під час заходу було презентовано результати громад-учасників навчальної програми «Просторове планування та управління природними ресурсами», які отримували підтримку в проведенні аудиту земельних ресурсів.

Також експерти з просторового планування та управління природними ресурсами «U-LEAD з Європою» та представники громад поділилися методологією проведення аудиту земельних ресурсів та перевагами використання геоінформаційних систем.

Анонс заходу

Приклад аналізу земельних ділянок

Приклад нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Презентація досвіду територіальних громад

та забезпечення високого рівня викладання освітніх компонентів за освітньою програмою «Ґрунтознавство, експертна оцінка земель та територіальне планування».

Викладач кафедри географії України і туризму

Сергій Задворний