Студентки ТНПУ ім.В.Гнатюка – чемпіонки України з боксу серед студенток (ФОТО)

Студентки ТНПУ ім.В.Гнатюка –

чемпіонки України з боксу

серед студенток

З 19 по 23 червня м. Бровари стали центром боксу України – тут відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь Захисників України. В залі спортивного комплексу Київського обласного спортивного фахового коледжу за звання найсильніших у своїх вагових категоріях змагалися близько двох сотень здобувачів ЗВО з 21 регіону України.

Афіша

Парад відкриття змагань

Збірна Тернпільщини на параді відкриття змагань

На цих змаганнях відзначилися представники нашого університету. Так, у ваговій категорії до 63 кг чемпіонкою стала магістрантка факультету фізичного виховання, майстер спорту України Каріна Вовк. Її колега по рингу, другокурсниця факультету фізичного виховання, майстер спорту України Каріне Айрапетян стала найсильнішою у ваговій категорії понад 81 кг.

Каріна Вовк - чемпіонка України з боксу серед студенток

Каріне Айрапетян - чемпіонка України з боксу серед студенток.

Каріне Айрапетян - чемпіонка України з боксу серед студенток

Ще один представник цього ж факультету, першокурсник Микола Загородний, поступившись у чвертьфіналі, зупинився за крок від нагороди чемпіонату.

Всі боксери і боксерки під час своїх виступів продемонстрували захоплюючий бокс, проявивши характер і волю до перемоги. На ринзі панувала справжня бійцівська атмосфера, де глядачі могли побачити висококласні та дуже захоплюючі бої.

Вітаємо наших студенток із високими результатами та бажаємо мирного неба, подальших високих здобутків у спорті і навчанні! Особлива подяка мужнім воїнам ЗСУ, завдяки яким ми маємо можливість готувати сильну молодь!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту