Відпочинковий табір при ТНПУ повернувся, але на цей раз під назвою «Маленькі студенти»! (ФОТО)

Відпочинковий табір при ТНПУ

повернувся, але на цей раз під назвою

«Маленькі студенти»!

Літо – це чудова пора року, адже з'явиляється прекрасна нагода відпочити, відчути і побачити справжню красу веселощів, познайомитися з новими друзями та відкрити щось нове. Саме тому, нещодавно  двері Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка традиційно відчинилися для маленьких гостей з приводу відкриття табору «Маленькі студенти» для молодших школярів.

Зауважимо, що табір для дітей в педагогічному університеті відкрили вже вдруге, але цьогоріч на базі головного корпусу університету, де діти дуже весело проводять свій час та відпочивають в межах території університету.  Педагогами-організаторами табору виступили студенти третього курсу відділення «Початкова освіта» факультету педагогіки та психології. Функціонуванню табору передувала грунтовна підготовка студентів при вивченні дисципліни «Методика виховної роботи в літніх оздоровчих закладах» (доц. Матіяш В.В.). До організації табру долучились практично всі викладачі факультету. Особливістю цього табірного сезону є не тільки організація розумного відпочинку та дозвілля учнів, але й цікаве  профорієнтаційне спрямування. Молодші школярі були гостями всіх факультетів нашого університету.

Крім того, надзавданням виховної роботи табору вважаємо необхідність відволікти увагу вихованців табору від тривожних непростих суперечливих подій у нашій країні, подарувати їм часточку радості безтурботного дитинства.

Фото на заставці -
Готуємось співати і танцювати

Ранкова гімнастика та веселі старти зі студентами факультету фізичного виховання

«Подорож маленьких студентів у світ математики та фізики» (на базі фізико-математичного факультету)

Досліджуємо та експриментуємо (на базі хіміко-біологічного факультету)

«В гостях у чарівниікв  техніки і справжніх майстрів»( на базі інженерно-педагогічного факультету)

«В гостях у чарівниікв  техніки і справжніх майстрів»( на базі інженерно-педагогічного факультету)

Ігри-розваги на свіжому повітрі

Юні педагоги-організатори здивували всіх дітей різноманітністю ігор, вікторин, змагань, квестів, а також яскраво продемонстрували свої педагогічні вміння, здобуті під час навчання в університеті.

Усі діти з радістю та захопленням відвідують табір «Маленькі студенти». Їх оченята світяться від постійного очікування свята, яке відбувається кожного дня . В інтерв’ю діти поділились своїми враженнями від першого тижня роботи табору.  Найбільше їм сподобалися ігри на свіжому повітрі, заняття з студентами фізичного виховання, музичні каейдоскопи, банси, квести, малювання плакатів, виготовлення робіт з паперу, подорожі різними факультетами. Емоціям та враженням дітей не має меж! Попепреду ще багато цікавого.

Педагог-організатор табору «Маленькі студенти»,
студентка 3 курсу факультету педагогіки та психології,