Польова практика з краєзнавства студентів географічного факультету ТНПУ (ФОТО)

Польова практика з краєзнавства

студентів географічного факультету ТНПУ

З 13 до 20 червня відбувся виїзний етап краєзнавчого розділу польової практики студентів 3-го курсу спеціальності «Середня освіта (Географія)» під керівництвом доцента кафедри географії України і туризму Івана Рудакевича.

Фото на заставці - Останець у Підкамені

Відбулося два виїзди за такими маршрутами:
- Тернопіль – Золочів – Броди – Підкамінь,
- Тернопіль – Скалат – Сатанів – Теребовля – Микулинці.

Козаацька могила Зборів

Козацька могила м.Зборів

Під час виїздів студенти ознайомилися з численними історичними пам’ятками: замками (Золочів, Броди, Залізці, Скалат, Сатанів, Теребовля, Микулинці), палацовими комплексами (Підгірці, Микулинці), культовими спорудами (костели і церкви у Золочеві, Сасові, Залізцях, Скалаті, Сатанові, Теребовлі, Микулинцях, монастир у Підкамені, синагоги у Бродах і Сатанові). Дослідили також пам’ятки і визначні місця різних народів і культур (української, польської, єврейської, татарської). Вивчали також численні природні об’єкти (заповідник Медобори, карстові озера Вікнини, «Магічний камінь» і старий кар’єр у Підкамені).

Підгорецький замок

Синагога Броди

Костел у Скалаті

Озерця Вікнини

Ознайомилися з особливостями діяльності курортів Сатанів і Микулинці, а також з місцевими підприємствами (Броди, Залізці, Вікно, Микулинці). Найбільше вражень у студентів залишило відвідування сучасного сільського музею українського аристократичного роду Федоровичів у с. Вікно Гримайлівської громади. До закінчення практики студентами був підготовлений об’ємний звіт, доповнений фотоматеріалами, ілюстраціями та картосхемами.

Відкрий місця, яких ще не знав!

Географічний факультет ТНПУ