Підсумкове червневе засідання Вченої ради ТНПУ (ФОТО)

Підсумкове червневе засідання

Вченої ради ТНПУ

27 червня 2023 року відбулося планове засідання Вченої ради Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка на чолі з ректором Богданом Буяком.

Розширене засідання ректорату традиційно розпочали з приємних новин – нагородження.

На фото Богдан Буяк, Вікторія Гевко, Володимир Труш, Віктор Устенко

Подяки від Міністерства освіти на науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий внесок у розвиток сфери освіти та науки України отримали: Степан Прийдун, Петро Петрица, Сергій Мохун, Олеся Мединська, Віктор Мацюк, Богдан Водяний, Галина Бачинська, Микола Бармак, Іванна Андрійчук, Вікторія Гевко.

Грамоти від МОН України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність отримали Світлана Калаур, Галина Генсерук, Оксана Боднар, Галина Синоруб, Ольга Пежинська, Людмила Ванюга, Ольга Косович, Валерій Федорейко.

Нагороджені Галина Генсерук, Іванна Андрійчук із ректором Богданом Буяком

Нагрудним знаком «Відмінник освіти» від МОН України нагороджено Ольгу Барну.

Відмінник освіти - Ольга Барна

Нагрудним знаком і грамотою Верховної ради України за заслуги перед Українським народом нагороджено Володимира Кіцака та Марію Бойко.

Диплом ІІ ступеня отримали переможці Всеукраїнського шекспірівського конкурсу студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса - Аліна Позднякова та Катерина Шестерук.

Вручав нагороди голова Тернопільської обласної державної адміністрації – Володимир Труш і заступник голови ТОДА – Віктор Устенко.

На порядку денному затвердили звіти голів ЕК і прослухали про підсумкові атестації здобувачів першого та другого рівнів вищої освіти. Інформували Оксана Дячок – професорка кафедри образотворчого мистецтва, дизайну і методики їх навчання, Зоряна Адамська – доцентка кафедри психології розвитку та консультування, Леся Заставецька – професорка, завідувачка кафедри географії та методики її навчання, Галина Синоруб – доцентка кафедри журналістики.

Виступає Зоряна Адамська про підсумкові атестації здобувачів вищої світи.

Доповідає Зоряна Адамська про підсумкові атестації здобувачів вищої освіти

Шляхом таємного голосування членами ради було прийнято рішення про присвоєння вченого звання доцентки Галині Гончаровській (кафедра психології розвитку та консультування) і Надії Губці-Макогін (кафедра англійської філології та методики навчання англійської мови).

Ользі Логвись затвердили тему дисертаційного дослідження «Психологічні чинники розвитку лідерських якостей майбутніх педагогів у процесі професійної підготовки» на здобуття наукового ступеня доктора філософії.

А аспірантці Цю Діфань затвердили тему «Синтез традиційної китайської та західноєвропейської музичної культури в ХХ-ХХІ столітті».

Члени Вченої ради одноголосно прийняли рішення щодо присвоєння почесного звання «Заслужений працівник освіти України» - завідувачу кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін, професору Любомиру Царику.

Голосування  учасників засідання

Голосування учасників засідання

Учасники засідання розглянули й інші організаційні питання.

Працюємо на благо університету!

Христина Надала