Договір про співпрацю між ТНПУ та Інститутом проблем машинобудування ім.А.М.Підгорного Національної академії наук України (ФОТО)

Договір про співпрацю між ТНПУ
та Інститутом проблем машинобудування
ім.А.М.Підгорного
Національної академії наук України

Сьогодні ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – Богдан Буяк і директор Інституту проблем машинобудування ім.А.М.Підгорного Національної академії наук України – Андрій Русанов підписали договір про співробітництво між закладами вищої освіти.

Учасники зустрічі

На фото Валерій Федорейко, Андрій Костіков, Олег Каліщук.

На фото Валерій Федорейко, Андрій Костіков, Олег Каліщук

На фото Іван Іскерський, Богдан Буяк, Андрій Русанов

Договір є результатом спільного партнерства та діалогу, який укладають відповідно до чинного законодавства. Пророблена робота показала, що вузи можуть здійснювати та реалізовувати проєкти у сфері науково-технічної діяльності, а від сьогодні об’єднають свої зусилля для створення нових видів техніки та природних технологій.

Підписання договору.

Підписання договору

Cпівпраці - бути!

Подальші поетапні кроки спільної роботи обговорили учасники зустрічі у складі професора, доктора технічних наук, голови Громадської ради при ТОВА – Валерія Федорейка, заступника директора з наукової роботи Інституту машинобудування ім.А.М.Підгорного, доктора технічних наук – Андрія Костікова, кандидата технічних наук, заступника голови Громадської ради при ТОДА – Івана Іскерського, головного конструктора Науково-виробничого об’єднання «Енергоощадні технології» - Олега Каліщука, а також Богдана Буяка та Андрія Русанова.

На базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка буде відроджено Тернопільське обласне відділення Інженерної академії України під головуванням академіка Інженерної академії України – Валерія Федорейка.

Радіємо співпраці та сердечно вітаємо - Валерія Степановича з почесною, але не менш відповідальною місією.

Христина Надала