На базі ТНПУ відроджено Тернопільське обласне відділення  Інженерної академії України (ФОТО)

На базі ТНПУ відроджено
Тернопільське обласне відділення

Інженерної академії України

28 червня 2023 року у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка були проведені установчі збори Тернопільського обласного відділення Інженерної академії України.

На порядку денному розглядалося два питання: про обрання керівника та секретаря Тернопільського обласного відділення Інженерної академії України.

Під час засідання

Участь в установчих зборах прийняли перший віце-президент Інженерної академії України академік Андрій РУСАНОВ та академік Андрій КОСТІКОВ.

Виступ першого віце-президента Андрія РУСАНОВА

За пропозицією Андрія РУСАНОВА на посаду керівника Тернопільського обласного відділення Інженерної академії України обрано директора «Центру енергоефективних технологій» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, д.т.н., професора, академіка Валерія ФЕДОРЕЙКА. Секретарем обрано к.т.н., д.пед.н., професора, завідувача кафедри машинознавства та транспорту ТНПУ, члена-кореспондента Романа ГОРБАТЮКА.
Обговорення поточних питань

Упродовж засідання обговорено низку поточних проблемних питань щодо подальшої діяльності Тернопільського обласного відділення Інженерної академії України.

Завідувач кафедри машинознавства

та транспорту Роман ГОРБАТЮК