ЗМІ про нас. Науковиця ТНПУ провела черговий навчальний семінар для держслужбовців (ФОТО) ЗМІ про нас

Науковиця ТНПУ провела

черговий навчальний семінар

для держслужбовців

22 червня 2023 року відбувся семінар за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для державних службовців категорій «Б» і «В» та посадових осіб місцевого самоврядування IV-VII категорій посад на тему «Комунікація та взаємодія публічних службовців із засобами масової інформації та громадськістю».

Мета семінару – підвищення професійної компетентності слухачів щодо ефективної комунікації та взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю, шляхів попередження та вирішення конфліктів.

Учасники семінару розглянули такі питання:

• органи публічної влади та публічні службовці у ЗМІ та в соціальних мережах (facebook, telegram, viber);
  • прес-служба: завдання, функції та виклики;
  • комунікативні навички публічного службовця;
  • виявлення та запобігання кризових та конфліктних ситуацій в роботі з громадськістю.

Перед слухачами виступили працівники:

• Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя (Шведа Наталія Михайлівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та адміністрування);

• Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка (Савелюк Наталія Михайлівна – докторка психологічних наук, професорка кафедри психології);

• Тернопільської обласної військової адміністрації.

Проф.Наталія Савелюк під час семінаруПроф.Наталія Савелюк під час семінару

В ході семінару слухачі поновили свої знання та набули практичні навички з актуальних питань, які стосуються їхньої професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.

По закінченні семінару учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.