Відбулося позачергове засідання Вченої ради ТНПУ (ФОТО)

Відбулося позачергове засідання

Вченої ради ТНПУ

30 червня 2023 року відбулося останнє червневе та позачергове засідання Вченої ради Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка під керівництвом ректора Богдана Буяка.

Перше питання порядку денного – внести зміни до ОПП «Середня освіта (Історія)» зі спеціальності 014.03 «Середня освіта (Історія)» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Детальніше про зміни гаранта цієї освітньої програми розповів в.о. декана історичного факультету - Ярослав Секо.

Доповідає Ярослав Секо

Обговорення триває

Учасники засідання переглянули й інші питання порядку денного, що стосувалися академічної стипендії студентів, стипендійної комісії та форми навчання студентів.

Затвердили вартість надання платної освітньої послуги на підготовку здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти денної та заочної форм навчання.

З приємностей, то Нагрудним знаком і грамотою Верховної ради України за заслуги перед Українським народом нагородили Марію Бойко.

Грамотою Верховної ради України нагороджено Марію Бойко

Учасники засіданя Вченої ради

Учасники засідання Вченої ради

Вже з 3 липня 2023 року на базі приймальної комісії ТНПУ працюватиме «Центр допомоги вступнику», який здійснюватиме формування електронних кабінетів для абітурієнтів 2023 року.

Христина Надала