Участь викладачів та магістрантів ТНПУ у четвертій Міжнародній літній науковій online школі  «Адаптивні процеси в освіті» (ФОТО)

Участь викладачів та магістрантів ТНПУ

у четвертій Міжнародній літній

науковій online школі

«Адаптивні процеси в освіті»

5 липня проходило засідання  четвертої Міжнародної літньої наукової online школи  «Адаптивні процеси в освіті», в якому брали участь викладачі університету та магістранти спеціальності 073 Менеджмент.

Модератором конференції була голова громадського об’єднання «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами» Галина Єльникова, доктор педагогічних наук, професор, професор Української інженерно-педагогічної академії, м.Харків.

Від викладачів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка свої виступи представили:

- Ольга Сорока, доктор пед.наук, професор, завідувач кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності з темою «Адаптивні аспекти тайм-менеджменту»,

- Оксана Боднар, доктор пед.наук, професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти з темою «Адаптивна складова процесу прийняття управлінського рішення як фактор успіху організації»;

- Леся Гапон, кандидат філологічних наук, викладач кафедри української мови та методики її викладання з темою «Адаптивні аспекти концепції НУШ».

Виступ Ольги Сороки

Виступ Оксани Боднар

Виступ Лесі Гапон

Цікавим був виступ магістранток групи змУНЗ-14 Ірини Науменко «Адаптивний вектор концепцій розвитку  приватних шкіл», Уляни Возьної «Основні чинники формування мультикультурного середовища в закладі загальної середньої освіти».

Виступ магістрантки групи змУНЗ14 Ірини Науменко

Результати досліджень щодо аналізу учнівських портфоліо були презентовані у виступі Оксани Горішної, заступника директора ЗЗСО №14 м. Тернополя, стейкголдера ОП «Управління навчальним закладом».

Учасники Школи

У міжнародній конференції брали участь також випускники спеціальності 073 Менеджмент: - Оксана Кожушко, магістр менеджменту, директор комунального закладу «Острівський ліцей Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області»; - Анастасія Хомащук, магістр менеджменту, заступник директора з виховної роботи Чернівецький ліцей № 16; - Алла Гірська, магістр менеджменту, помічник судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області.

Висловлюємо щиру подяку організаторам конференції за надану можливість взяти участь у наукових дискусіях, за розширення діапазону знань з менеджменту та приязну атмосферу! До нових зустрічей!

Оксана Боднар,

д.п.н., професор кафедри педагогіки