ЗМІ про нас.  Понад 60 дітей взяли участь у спортивному фестивалі «ВідкрийТЕ спорт. Badminton» під керівництвом фахівців з ТНПУ ЗМІ про нас

Понад 60 дітей взяли участь

у спортивному фестивалі

«ВідкрийТЕ спорт. Badminton»

під керівництвом фахівців з ТНПУ

5 липня нагоди Міжнародного дня бадмінтону, на території спортивного майданчика у Тернопільській ЗОШ №10 відбувся спортивний фестиваль «ВідкрийТЕ спорт. Badminton», участь в якому взяли понад 60 дітей віком від 6 до 12 років.

Юні тернополяни ознайомились з елементами подачі та нападаючого удару у бадмінтоні, правилами гри та отримали нові навички під керівництвом професіоналів, викладачів факультету фізичного виховання ТНПУ. Після завершення заходу усі діти отримали ексклюзивні наклейки та магніти, сертифікати учасників та цікаві подарунки від організаторів.

Організатори заходу: управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради, спільно з Тернопільською федерацією бадмінтону та Тернопільська ЗОШ №10.

До слова, спортивний фестиваль проводять в рамках інформаційно-спортивного проекту «ВідкрийТЕ спорт», який має на меті ознайомити дітей з різними видами спорту, які культивуються у Тернополі шляхом демонстрації в ігровій формі та безпосереднього залучення дітей до спорту.

Проєкт започаткований влітку минулого року, загалом проведено понад 20 подібних фестивалів з 10 видів спорту.

Тернопільська міська рада