Вітаємо Процик Ганну Михайлівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки

6 липня 2023 року у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.034.

На порядку денному – захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 – «Освітні, педагогічні науки».

Назва дисертаційної роботи: «Розвиток пізнавальної активності майбутніх учителів іноземної мови у закладах вищої освіти України (1991-2018 рр.)».

Вихрущ Анатолій Володимирович - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

Задорожна Ірина Павлівна – доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва, професор кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Опоненти:

Амеліна Світлана Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри іноземної філології і перекладу Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Морська Лілія Іванівна –  доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри іноземних мов для природничих факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка

Мукан Наталія Василівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та інноваційної освіти національного університету "Львівська політехніка"

Рецензент:

Дацків Ольга Павлівна - кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Онайомитися з онлайн-трансляцією захисту можна на офіційному ютуб каналі університету.

Служба вченого секретаря

Процик Ганна Михайлівна