ТНПУ у складі делегації на Українсько-Чеському форумі (ФОТО)
ТНПУ у складі делегації

на Українсько-Чеському форумі

Нещодавно делегація Тернопільської області  брала участь в  Українсько-Чеському форумі. Серед учасників Форуму – Генеральний Консул Чеської Республіки у Львові Давід Нова, директор Chech Trade Україна у Львові Войтех Враспір, Прем’єр-міністр Чехії (2006-2009рр.) Мірек Тополанек, представники бізнесу, інвестори та донори.

Стартує форум

В числі делегатів був науковець інженерно-педагогічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка  -  доктор технічних наук, професор Валерій Степанович Федорейко.

Учасники Українсько-Чеського форуму
Готові до співпраці

Учасники Українсько-Чеського форуму

Особлива увага на форумі приділялася перспективам українсько-чеської співпраці у галузях енергетики, машинобудування, охорони здоров’я. Зокрема, вивчено можливості співробітництва Тернопільської області з чеськими партнерами в сфері торгівлі та промисловості.

Відділ у справах молоді ТНПУ