ЗМІ про нас. Представниці ТНПУ ім.В.Гнатюка Каріна Вовк та Каріне Айрапетян стали чемпіонками України з боксу серед студентів (ФОТО)
ЗМІ про нас

Представниці ТНПУ ім.В.Гнатюка
 Каріна Вовк та Каріне Айрапетян
стали чемпіонками України з боксу
серед студентів

Понад 150 спортсменів - 118 хлопців і 34 дівчини - взяли участь у Чемпіонаті України з боксу серед студентів, який відбувся у місті Бровари (Київська область).

Змагались на турнірі і тернополяни – представники Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Тернопільської обласної федерації боксу України – Каріна Вовк, Каріне Айрапетян та Микола Загородний. В результаті у здобутку наших боксерів дві золоті нагороди.

Перемога  Каріни Вовк
Перемога Каріни Вовк

На п'єдесталі Каріне Айрапетян

Як повідомив тренер спортсменів Руслан Фірман, у ваговій категорії 63 кг перше місце зайняла Каріна Вовк, у ваговій категорії 81+ кг не було рівних Каріне Айрапетян. Відтак разом зі титулом чемпіонок України з боксу серед студентів, дівчата здобули і золоті медалі. Микола Загородний посів п’яте місце. Спортсмени представляють обласну ШВСМ та ФСТ «Динамо».

«Спортсмени висловлюють подяку ТНПУ ім. В Гнатюка та ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях», – наголосив Руслан Фірман.
«Спортсмени висловлюють подяку ТНПУ ім.В.Гнатюка та ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях», - наголосив Руслан Фірман

Додамо, що за результатами чемпіонату, найбільші медальні здобутки у боксерів з вузів Києва, Одеської та Київської областей.