Нова сходинка для випускників ТНПУ (ФОТО)

Нова сходинка

для випускників ТНПУ

11 липня 2023 року бакалаври факультету мистецтв і факультету іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та магістри інженерно-педагогічного факультету попрощалися зі студентськими роками.

Магістри інженерно-педагогічного факультету

Вручення дипломів на факультеті іноземних мов

Бакалаври факультету мистецтв

Для когось із випускників – це завершення навчання та початок дорослого життя, а для інших – це ще одна сходинка до здобуття повної вищої освіти у магістратурі та аспірантурі.

Вручення дипломів назавжди залишиться в спогадах випускників, викладачів і батьків, адже кожен випуск збагачує неньку-Україну молодими науковцями.

Факультет мистецтв завжди вирізняється своєю мистецькою діяльністю, тому випуск студентів був максимально творчим і музичним.

Солодкою несподіванкою для колективу факультету іноземних мов був торт від родини випускниці - Марти Дорішної.

Солодкий подарунок від випускниці

А інженерно-педагогічний факультет поповнив лави молодими спеціалістами.

Сердечно вітаємо вихованців ТНПУ та від щирого серця бажаємо успіхів у професійній діяльності та високого кар’єрного зростання!

Щасливі випускники

Христина Надала