ЗМІ про нас. У педагогічному університеті Тернополя цьогоріч понад півтори тисячі випускників (ВІДЕО) ЗМІ про нас

У педагогічному університеті Тернополя

цьогоріч понад півтори тисячі випускників

Більше півтори тисячі випускників. Бакалаври Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка отримали дипломи про вищу освіту. Попри локдаун і війну молодь здобувала знання і досягла неабияких успіхів. На урочистостях побували наші журналісти.

Вони загартовані, бо вчились в часи ковіду і пандемії, у локдауни і війну. Студенти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, які чотири роки тому почали своє навчання тут, сьогодні вже бакалаври.

ТНПУ цьогоріч отримав першість в рейтингу педагогічних навчальних закладів України. Свій статус університет підтверджує успіхами студентів та випускників.

ТНПУ також є лідером за кількістю державного замовлення для вступників. А тому щороку, як і сьогодні, випускає бакалаврів з понад 130 освітніх програм. Усі різні, усі талановиті, а головне, переконаний ректор, усі спроможні творити і розбудовувати майбутнє України.

“Ми завжди заохочували до дуальної форми здобуття освіти. І робитимемо це надалі. Ніхто їм не перечить шукати місце працевлаштування. І сотні випускників так і зробили. Хочеться їм побажати, щоб вони мали можливість повчитися якомога довше в очному форматі, в умовах переможної України. В умовах патріотично налаштованої і процвітаючої держави”, — заявляє ректор ТНПУ ім.Володимира Гнатюка Богдан Буяк

Нині випускникам не віриться, що час пройшов так швидко.

“Мої батьки працюють в театрі. Я росла в цій атмосфері. І коли малесенькою мене залучали в вистави — відтоді я зрозуміла, що це моє, це мій шлях, потрібно його розвивати. Викладачі і студенти тут як друзі. Всі допомагають. Це підтримка, опора, викладачі завжди поруч і це дуже класно”, — відзначає випускниця факультету мистецтв ТНПУ ім. В. Гнатюка, акторка Катерина Папуша.

За ці чотири роки було чимало перемог і поразок. Були творчі злети і з’явилось багато планів на майбутнє. У всьому студентів підтримували викладачі. Тож молодь дякує за свободу і довіру.

“Сьогодні результат навчання — у нас в руках. Наш факультет мистецтв — тут завжди панує мистецтво, творчі люди. І ми не можем його покинути. І я не можу сказати “прощавайте”, а кажу “до зустрічі в магістратурі”, — каже випускник факультету мистецтв ТНПУ ім. В. Гнатюка, актор Богдан Нікітюк.

Звично  долею своїх дітей та онуків переймаються їхні батьки. Сьогодні вони вже спостерігають, як діти стали дорослими та отримують такі серйозні документи про освіту. Бабуся випускниці Марти Долішної Ольга Климців відзначає, що внучці дуже подобалось навчання, їй було цікаво.

Відзначимо, що університет продовжує радо запрошувати на навчання усіх охочих. Цьогоріч в ТНПУ запровадили ще кілька нових освітніх програм: хореографію, будівництво та зварювання, просторова аналітика та територіальний розвиток громад. Все для того, аби молодь мала більше можливостей, а держава — висококваліфікованих спеціалістів.