На адресу ТНПУ надійшов лист зі словами вдячності (ФОТО)
На адресу ТНПУ надійшов лист

зі словами вдячності

Днями ТНПУ стартував проєкт USAID "Розбудова стійкої системи громадського здоров’я". Упродовж 10 днів відбуватиметься навчальна програма " Зцілення душі і тіла" від The Center for Mind-Body Medicine, у якій за попереднім конкурсним відбором беруть участь представники кафедри психології розвитку та консультування факультету педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка

Сьогодні на адресу нашого університету надійшов лист від проєкту "Розбудова стійкої системи громадського здоров'я".

Від імені проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» організатори висловлюють вдячність ректору Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка проф. Богдану Буяку. Наводимо лист повністю.

лист
Лист

У свою чергу висловлюємо вдячність організаторам проєкту за співпрацю та ЗСУ можливість навчатися і навчати!

Відділ у справах молоді