Лешек Буллер на переговорах ТНПУ
Лешек Буллер на переговорах у ТНПУ

17 липня 2023 року у стінах Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка науковці зустрілися з директором Центру європейських проєктів – Лешеком Буллером, старшим експертом Представництва Програми Interreg NEXT Польща-Україна у Львові – Василем Хім’яком.

На фото Лешек Буллер, Богдан Буяк, Василь Хім'як, Ірина Задорожна, Іван Іскерський, Іван Калаур

На зустрічі були присутні викладачі кафедри машинознавства і транспорту інженерно-педагогічного факультету у складі Миколи Рутило, Назара Буреги та Романа Загороднього, ректор університету – Богдан Буяк, проректорка з наукової роботи та міжнародного співробітництва ТНПУ - Ірина Задорожна. Модератор зустрічі, директор Центру енергоефективних технологій ТНПУ - Валерій Федорейко.

Лешек Буллер на переговорах у ТНПУ

В обговоренні також взяли участь директор Центру українсько-польської співпраці - Роман Дичковський, народний депутат України – Іван Калаур, директор Науково-виробничого об’єднання «Енергоощадні технології» – Іван Іскерський, головний конструктор Науково-виробничого об’єднання «Енергоощадні технології» - Олег Каліщук, начальниця управління міжнародного економічного співробітництва та інвестиційних проєктів ТОВА – Наталія Зарицька, а також співзасновиці проєкту - Пазиніч Юлія та Ірина Федорейко.

На фото Ірина Федорейко та Юлія Пазиніч

Основна мета зустрічі – прикордонна співпраця, яка передбачає адміністративний, управлінський досвід, розбудову громадянського суспільства та завдяки якій до кінця буде реалізований проєкт щодо технічного процесу сушки зерна. Розробники показали відеосюжет, у якому продемонстрували процес проробленої командної роботи, розповіли про подальші кроки для вдосконалення та популяризації новітньої розробки.

Учасники зустрічі

На завершення зустрічі Богдан Богданович подякував гостям за візит, а також на добру пам'ять подарував символічні подарунки з гравіюванням рідного ТНПУ. Сподіваємось на подальшу співпрацю з прикордонними візитерами.

Христина Надала