Участь викладачів ТНПУ у круглому столі   «Три роки новому адміністративно-територіальному устрою України: успіхи, виклики та перспективи» (ФОТО)
Участь викладачів ТНПУ у круглому столі
«Три роки новому
адміністративно-територіальному
устрою України:
 успіхи, виклики та перспективи»

Три роки тому, 17 липня 2020 року була прийнята постанова Верховної Ради України «Про утворення і ліквідацію районів». Цим нормативним документом було завершено процес формування нового адміністративно-територіального устрою України.

З цієї нагоди Офісом Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України спільно з Центром політико-правових реформ за участі Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування за підтримки Програми U-LEAD було організовано круглий стіл «Три роки новому адміністративно-територіальному устрою України: успіхи, виклики та перспективи».

Круглий стіл_постер.

Круглий стіл - постер

Учасниками і спікерами цього заходу були народні депутати України, представники центральних та регіональних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, експерти.

Виступи учасників

Обговорення актуальних питань

В режимі відеоконференції участь у круглому столі взяли працівники ТНПУ – декан географічного факультету, професор Андрій Кузишин та заступник декана, доцент Сергій Задворний. Усі учасники круглого столу відзначили позитивний ефект від запровадження нового адміністративно-територіального устрою та окреслили виклики по його вдосконаленню.

Доцент кафедри географії України і туризму

Сергій Задворний