Чергові спортивні успіхи студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)
Чергові спортивні успіхи студентів

ТНПУ
ім.В.Гнатюка

Не дивлячись на канікули, студенти ТНПУ імені В.Гнатюка продовжують примножувати спортивні та іміджеві здобутки університету.

Так, днями Міністерство молоді і спорту України своїм наказом (№4357 від 24.07.2023 р.) присвоїло спортивне звання «Майстер спорту України міжнародного класу» з дзюдо студентці третього курсу факультету фізичного виховання Волянюк Софії.

майстер спорту України міжнародного класу

Майстер спорту України міжнародного класу

Нагадаємо, що Софія Волянюк у травні цього року чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху здобула срібло в особистому заліку і стала чемпіонкою у командній першості.

Волянюк Софія - новоспечена майстер спорту України міжнародного класу.

Волянюк Софія - новоспечена майстер спорту України міжнародного класу

Ще один студент, третьокурсник факультету фізичного виховання, теж представник «Інваспорту» Віктор Блоха відзначився на навчально-тренувальному зборі збірної команди України з вільної і греко-римської боротьби серед осіб з порушенням слуху. Віктор переміг у контрольних поєдинках і здобув право представляти Україну серед юніорів на чемпіонаті світу, що відбудеться з 02 по 12 вересня 2023 року у м. Бішкек (Киргизстан).

Віктор Блоха (у синьому трико) впевнено перемагає суперника

Переможний кидок у виконанні Віктора Блохи (у синьому трико)

Вітаємо наших студентів з успіхами та бажаємо міцного здоров'я, нових високих результатів, перемог і завжди досягати поставлених цілей, а всім нам найважливішої перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.